Aktuálny rozpis a všetky cvičenia na každý týždeň nájdete po rozkliknutí. Mimo hodín, ktoré nájdete v rozpise prebiehajú individuálne tréningy.

Odhlásenie je potrebné minimálne 8 hodín pred začatím hodiny. 

Cenník


ZACVIČTE SI S NAMI ONLINE

Všetky naše hodiny momentálne prebiehajú vo forme online tréningov. Rozpis na daný týždeň nájdete vždy V rezervačnom systéme. Jednoduché prihlasovanie a odhlasovanie. Aktuálny cenník nájdete TU. 

PREČO CVIČIŤ S NAMI?

– cvičíte pod dohľadom trénerky, ktorá počas tréningu kontroluje techniku, prispôsobuje obtiažnosť cvičenia individuálne podľa potreby.

– limitovaný počet max. 8 ľudí aby sme sa vám mohli naplno venovať

– hodiny prebiehajú porostredníctvom ZOOM + technická podpora v prípade prvých hodín ak si neviete rady ako nato 

 

AKO SA PRIHLÁSIŤ CEZ REZERVAČNÝ SYSTÉM?

Ak ešte nemáte u nás vytvorený účet, kliknite v pravo hore na REZERVOVAŤ CVIČENIE a vytvorte si svoje prihlasovanie cez VYTVORIŤ ÚČET

  • Ak ste u nás už niekedy boli cvičiť a máte zaregistrovaný email, kliknite v pravo hore na REZERVOVAŤ CVIČENIE. Následne potom kliknite ZABUDLI STE HESLO?  a na vami zadaný email vám automaticky príde nové heslo, pomocou  ktorého sa môžete prihlásiť. Náasledne ho jednoducho zmeníte.

Dostanete do svojho profilu kde si jednoducho môžete spravovať svoje cvičenia či údaje. Príhlásenie cez SKUPINOVÉ CVIČENIA – ROZVRH CVIČENÍ