Kruhový tréning
Kruhový tréning je komplexné intervalové cvičenie, ktoré posilňuje celé telo a kombinuje v sebe aeróbne aj anaeróbne aktivity. Zlepšuje flexibilitu, ohybnosť, silu a vytrvalosť, a teda aj vytrvalosť, svalovú vytrvalosť. Cieľom je budovanie kondície, účinnejšie spaľovanie tukov a formovanie postavy. Cvičenie sa dá prispôsobiť kondícií a trénovasti každehého individuálne preto je vhodné pre začiatočníkov či pokročilých.
Silový tréning
Strečing a zdravý chrbát
STREČING je jedinečné skupinové cvičenie vytvorené trénerkou , ktorého cieľom je zlepšenie balančných schopností , celkovej koordinácie a pri pravidelnom cvičení už po pár mesiacoch môžete sledovať zlepšenú pružnosť svalstva, zlepšené držanie tela zapríčinené cieleným statickým posilňovaním na vnútorné svalstvo (Hlboký Stabilizačný Systém ). Trénerka sa sústredí na aktivovanie vnútorného svalstva HSM ale aj čisto ženských partií. Strečing udržuje svaly pružné, silné a zdravé . Potrebujeme takú flexibilitu, aby sme udržali pohyblivosť a pružnosť v kĺboch.
Dobré držanie tela môže výrazne zlepšiť určité aspekty nášho fyzického zdravia a nesprávne držanie tela môže byť veľmi deštruktívne – spôsobuje stuhnutosť, bolesť a boľavé svaly. Bez správneho strečingu trpí držanie tela a to môže mať hlboké následky na naše duševné zdravie. Preto je tréning zostavený tak štyroch základných postupov :
1. Dôkladne zahriatie celého tela – strečovať studené svaly je kontraproduktívne dokonca môže byť pre deštruktívne
2. Statické posilňovanie na cielené svalové partie
3. Zlepšovanie flexibility svalových jednotiek konkrétne na správne držanie tela, postoja
4. Relaxačné komplexné naťahovanie
Pilates